Stradaću opet kao „čuvar vatre“, ali neka.
Svi muzički saradnici Radija B92 (RIP, legendo!) bili su večeras tu. Svi sem opravdano odsutnih koji su proklinjali druge obaveze što ne bejahu noćas tu, sa svojima, na ognju svemirskom srca svoga.
Ne znam kako se Flaming Lips iskristalisao kao poziv svima nama, kao zajednički presek svih naših retkih slaganja i ekscentričnih ukusa, kao lična karta ko smo i ko bejasmo, kao bend koji je širok kao što bejaše muzika na Radiju B92.
A bilo je tu još ljudi, bivših kolega sa tog istog Radija, stalnih i nestalnih saradnika, profesionalaca i entuzijasta…
Utisak o ovoj večeri sam se formirao.
Poštovani, da biste nastavili sa čitanjem naših premium sadržaja, neophodno je da odaberete jedan od planova pretplate.
Već imate nalog? Ulogujte se










