
Kako su braća Galager vratila “hajp”
Kada je neki događaj van katastrofa i razaranja (bilo ratnih, bilo prirodnih) uspio da zasijeni sve ostalo?

Kada je neki događaj van katastrofa i razaranja (bilo ratnih, bilo prirodnih) uspio da zasijeni sve ostalo?

Da li će još jedna talentovana žena biti upamćena i obeležena ne po svom stvaralaštvu, čak ne ni po svojoj lepoti i šarmu, već po ljubavima i brakovima?
Bajaga su tekstovi koji su od malih slonova, preko najbolje ljubavne poezije stizali u opisivanje ratnog užasa i beznađa u vremenu kada su pucali svetovi, zemlje i sudbine

Šta "Romul" znači za ovu franšizu i njenu budućnost?
... cigarete, alkohol i večni život. Trideset godina nakon annus mirabilis britanske pop-kulture i izlaska albuma "Definitely Maybe", Oasis su ponovo vest dana, pa i godine
Bregović je odabrao aktivni otpor, a Štulić povlačenje, dok Severina upravo plovi između te dvije krajnosti

Novi film svakako izgleda najbolje do sada, možda ima i najzanimljiviju priču, ali sve u svemu, ako nemate manje od 25 godina, ovde nemate šta da tražite

O Indie-Go, Pavićevim serijama, uvijačima za sveske i slabosti srca pred svim drugim artefaktima jednog izgubljenog vremena

Da li je trenutak u kom poznati par dobije svoje specijalno ime zapravo početak njegovog kraja?

Zašto su nam trebali Dedpul i Vulverin?

"Emily in Paris" savršen je primer jedne ključne oblasti za Netflix – sadržaja napravljenog za algoritam

Uvlači se u dupe šefovima, uvlači se u dupe političarima, uvlači se u dupe svima kojima treba jer i oni se nekom uvlače, ćuti – to je mjera svih stvari, tako funkcioniše svijet

... sada je još finiji gospodin, što se videlo i u sjajnom razgovoru sa Brankom Rosićem na “Velikim panelima”


Kako je omiljena “It girl” jedne generacije ugrozila sve ono na čemu je godinama radila, a film “It Ends With Us” za žrtve porodičnog nasilja uradio nimalo ili gotovo nimalo

Simbol lenje nonšalancije, hladne ravnodušnosti i sumnjive sofisticiranosti bio je bog velikog platna svuda, osim u Holivudu
Zar ima preciznijeg svedočenja o našem kolektivnom posrtanju od pitanja kako smo to od „Boljeg života“ stigli do „Bele lađe“, u kojoj nema nijednog pozitivnog lika?

... i kad je Beograd pomalo bio Alen Delon